The site is using cookies, which are used only for the performance of the website and will be deleted when you close your browser. If you disallow receiving of cookies, this site will not work properly



 Find subject:


 for study year:   and mode of study:   
Faculty Name Of The Faculty Web Address Contact Person more...
FZV Faculty of Health Sciences    Klavdija Čuček Trifkovič    Catalogue 
PF Faculty of Law  Web Page
 
Nataša Samec Berghaus    Catalogue 
FVV Faculty of Criminal Justice and Security  Web Page
 
Aleš Bučar Ručman    Catalogue 
FKBV Faculty of Agriculture and Life sciences    Agrarna ekonomika in razvoj podeželja: Karmen Pažek
Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine: Andrej Šušek
Biosistemsko inženirstvo: Miran Lakota
Ekološko kmetijstvo: Tadeja Kraner Šumenjak
Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo: Stanislav Tojnko
Živinoreja: Dejan Škorjanc
Agrikultura in okolje: Metka Šiško
Agrarna ekonomika 2. st.: Jernej Turk
Kmetijstvo 2. st.: Tatjana Unuk
Varnost hrane v prehrambeni verigi 2. st.: Tomaž Langerholc
Agrarna ekonomika 3. st.: Črtomir Rozman
Kmetijstvo 3. st.: Denis Stajnko  
 Catalogue 
EPF Faculty of Economics and Business    Borut Milfelner    Catalogue 
FOV Faculty of Organizational Sciences    Marjan Senegačnik    Catalogue 
FS Faculty of Mechanical Engineering  Web Page
 
Janez Kramberger    Catalogue 
FERI Faculty of Electrical Engineering and Computer Science    E-avtomatika in robotika: Nenad Muškinja
E-elektronika: Marko Kos
E-močnostna elektrotehnika: Martin Petrun
TK: Tatjana Kapus
ITK: Muhamed Turkanović
RIT: Tomaž Kosar
MK: Ines Kožuh
MEH: Aleš Hace  
 Catalogue 
FGPA Faculty of Civil Engineering, Transportation Engineering and Architecture  Web Page
 
Andrej Ivanič    Catalogue 
FKKT Faculty of Chemistry and Chemical Engineering    Zorka Novak Pintarič
Marko Bračko  
 Catalogue 
FE Faculty of Energy Technology  Web Page
 
Sebastijan Seme    Catalogue 
REKT Rectorat       Catalogue 
PEF Faculty of Education  Web Page
 
Oddelek za predšolsko vzgojo: Marta Licardo
Oddelek za razredni pouk: Črtomir Matejek
Oddelek za likovno umetnost: Petra Varl
Oddelek za glasbo: Tomaž Svete
Oddelek za športno treniranje: Stojan Puhalj  
 Catalogue 
FNM Faculty of Natural Sciences and Mathematics    Oddelek za matematiko in računalništvo: Daniel Eremita
Oddelek za fiziko: Andrej Dobovišek
Oddelek za tehniko: Srečko Glodež
Oddelek za biologijo in katedra za izobraževalno kemijo: Igor Paušič  
 Catalogue 
FT Faculty of Tourism       Catalogue 
MF Faculty of Medicine    Matjaž Vogrin    Catalogue 
FL Faculty of Logistics  Web Page
 
Iztok Potrč    Catalogue 
FF Faculty of Arts  Web Page
 
Oddelek za anglistiko in amerikanistiko: Kirsten Margaret Hempkin
Oddelek za filozofijo: Janez Bregant
Oddelek za geografijo: Uroš Horvat
Oddelek za germanistiko: Melanija Larisa Fabčič
Oddelek za madžarski jezik in književnost: Jutka Rudaš
Oddelek za pedagogiko: Mateja Pšunder
Oddelek za prevodoslovje: Simon Zupan
Oddelek za psihologija: Sara Tement
Oddelek za slovanske jezike in knjževnost: Natalija Ulčnik
Oddelek za sociologijo: Suzana Košir
Oddelek za umetnostno zgodovino: Polonca Vidmar
Oddelek za zgodovino: Aleš Maver
KOOD: Edvard Protner  
 Catalogue