Stran uporablja piškotke, ki so namenjeni samo za delovanje strani in se po zaprtju brskalnika brišejo. Če boste izklopili sprejemanje poškotkov stran ne bo pravilno delovala
Iskanje predmeta:
za leto:
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
in način študija:
Redni
Izredni
Fakulteta
Spletni naslov
Kontaktna oseba
več...
FZV
Klavdija Čuček Trifkovič
Katalog
PF
Spletna stran
Nataša Samec Berghaus
Katalog
FVV
Spletna stran
Aleš Bučar Ručman
Katalog
FKBV
Agrarna ekonomika in razvoj podeželja: Karmen Pažek
Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine: Andrej Šušek
Biosistemsko inženirstvo: Miran Lakota
Ekološko kmetijstvo: Tadeja Kraner Šumenjak
Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo: Stanislav Tojnko
Živinoreja: Dejan Škorjanc
Agrikultura in okolje: Metka Šiško
Agrarna ekonomika 2. st.: Jernej Turk
Kmetijstvo 2. st.: Tatjana Unuk
Varnost hrane v prehrambeni verigi 2. st.: Tomaž Langerholc
Agrarna ekonomika 3. st.: Črtomir Rozman
Kmetijstvo 3. st.: Denis Stajnko
Katalog
EPF
Borut Milfelner
Katalog
FOV
Marjan Senegačnik
Katalog
FS
Spletna stran
Janez Kramberger
Katalog
FERI
E-avtomatika in robotika: Nenad Muškinja
E-elektronika: Marko Kos
E-močnostna elektrotehnika: Martin Petrun
TK: Tatjana Kapus
ITK: Muhamed Turkanović
RIT: Tomaž Kosar
MK: Ines Kožuh
MEH: Aleš Hace
Katalog
FGPA
Spletna stran
Andrej Ivanič
Katalog
FKKT
Zorka Novak Pintarič
Marko Bračko
Katalog
FE
Spletna stran
Sebastijan Seme
Katalog
REKT
Katalog
PEF
Spletna stran
Oddelek za predšolsko vzgojo: Marta Licardo
Oddelek za razredni pouk: Črtomir Matejek
Oddelek za likovno umetnost: Petra Varl
Oddelek za glasbo: Tomaž Svete
Oddelek za športno treniranje: Stojan Puhalj
Katalog
FNM
Oddelek za matematiko in računalništvo: Daniel Eremita
Oddelek za fiziko: Andrej Dobovišek
Oddelek za tehniko: Srečko Glodež
Oddelek za biologijo in katedra za izobraževalno kemijo: Igor Paušič
Katalog
FT
Katalog
MF
Matjaž Vogrin
Katalog
FL
Spletna stran
Iztok Potrč
Katalog
FF
Spletna stran
Oddelek za anglistiko in amerikanistiko: Kirsten Margaret Hempkin
Oddelek za filozofijo: Janez Bregant
Oddelek za geografijo: Uroš Horvat
Oddelek za germanistiko: Melanija Fabčič
Oddelek za madžarski jezik in književnost: Jutka Rudaš
Oddelek za pedagogiko: Mateja Pšunder
Oddelek za prevodoslovje: Simon Zupan
Oddelek za psihologija: Sara Tement
Oddelek za slovanske jezike in knjževnost: Natalija Ulčnik
Oddelek za sociologijo: Suzana Košir
Oddelek za umetnostno zgodovino: Polonca Vidmar
Oddelek za zgodovino: Aleš Maver
KOOD: Edvard Protner
Katalog